Wkrótce start sezonu 2019/2020!!! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Wkrótce start sezonu 2019/2020!!!

02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Podsumowanie ligowego sezonu 2018/2019!

Napisał 
Dział: Artykuły
wtorek, 30 kwiecień 2019 16:19
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Ranking

             Na czwartym miejscu zakończyła zmagania nasza drużyna w sezonie 2018/2019. Który to już raz z kolei szkoda straconych szans? Bardzo słaba pierwsza runda spowodowała, że czwarte miejsce, które udało nam się zająć było i tak bardzo dużym osiągnięciem.

Sezon rozpoczęliśmy od spotkania z beniaminkiem KS Heksa Niedrzwica Duża. Nie był to dobry początek – ulegliśmy 4:6 i sezon nie zaczął się dla nas najlepiej. Dosyć późno przystąpiliśmy do przygotowań, co miało swoje skutki w dalszej części sezonu.

W drugim spotkaniu mierzyliśmy się ponownie z beniaminkiem, tym razem na własnym terenie podejmowaliśmy KSGCH Kłos Chełm. Tym razem zagraliśmy na miarę swoich możliwości i zapisaliśmy na swoim koncie pierwsze ligowe zwycięstwo.

Kolejne spotkanie i drugi mecz z ekipą z Chełma. Szczęście w trzeciej kolejce nie było po naszej stronie. Przegraliśmy 4:6, gdzie trzy spotkania powinniśmy wygrać. Nie wykorzystaliśmy swoich szans i to gospodarze zgarnęli całą pulę.

W czwartej kolejce powtórka z rozrywki. Przegrywamy 4:6 z ATS Lublin, ponownie ponad połowa spotkań kończy się w pięciu setach, gdzie praktycznie wszystkie na korzyść rywali. Również i tym razem nie zdołaliśmy zdobyć chociaż jednego punktu.

Przełamanie, przynajmniej chwilowe nastąpiło w kolejnym spotkaniu, gdzie rywalizowaliśmy z drugą drużyną Sygnału Lublin. Wygrywamy to spotkanie pewnie – 8:2. Zapisując tym samym kolejne ważne punkty w ligowej tabeli.

To, co wydarzyło się w szóstej kolejce nie powinno mieć miejsca. Do meczu we Włodawie przystąpiliśmy bardzo mocno osłabieni. Gospodarze wygrali spotkanie 6:4. Jak się później okazało te dwa punkty pozwoliły ekipie p.Bożeny Hamziuk na utrzymanie się w lidze.

Kolejny mecz w Werbkowicach również do zapomnienia, kompletnie bez walki i z przygodami po drodze przegrywamy 1:9, notując kolejną porażkę.

Przerwa świąteczna sprawiła, że przemyśleliśmy kilka spraw i przystąpiliśmy zmotywowani do walki w kolejnych meczach. W pierwszym spotkaniu po nowym orku odnosimy pewne zwycięstwo 9:1 nad drużyną UKS Wola Osowińska. Były to bardzo ważne punkty w kontekście walki o awans do pierwsze szóstki.

W kolejnym spotkaniu, ponownie nie gramy na miarę swoich możliwości oraz w okrojonym składzie, co skutkuje jedynie remisem z LUKS Kłos Wola Skromowska. Na własne życzenie bardzo mocno skomplikowaliśmy sobie sytuacje w ligowej tabeli.

Mecz z Lubartowem był z góry liczony jako porażka. Brak Marcina Kaznowskiego tylko to potwierdził. Przegraliśmy 1:9 i praktycznie pogodziliśmy się z tym, że awans do górnej części tabeli staje się co raz bardziej odległy.

Los chciał, że rywale również nie zwyciężali i w ostatnim mecz z KS Sygnał I Lublin graliśmy o wszystko. Wygraliśmy to spotkanie 6:4 i zapewniliśmy sobie rzutem na taśmę awans do pierwsze szóstki.

W drugiej rundzie oglądaliśmy kompletnie odmienną naszą drużynę. Do pierwszego rywala traciliśmy aż 7 punktów. Rundę rewanżową zaczęliśmy od spotkania z liderem z Lubartowa. Nasza drużyna zagrała w końcu na swoim poziomie. Niewiele brakowało, a rywale zanotowaliby pierwszą porażkę w sezonie. Spotkanie to zremisowaliśmy 5:5. Była to zapowiedź tylko lepszej gry.

W drugim meczu rundy rewanżowej zrewanżowaliśmy się ekipie z Niedrzwicy Dużej pokonując ich 7:3.

Podobny przebieg miało spotkanie z ATS Lublin. Wzięliśmy rewanż za pierwszą rundę i pokonaliśmy rywala w takim samym stosunku jak wcześniej z Niedrzwicą – 7:3 i notujemy kolejny komplet punktów.

W przedostatnim spotkaniu pierwszej rundy graliśmy kolejne spotkanie na własnym terenie. Tym razem na rozkład wzięliśmy KS Ogniwo Chełm wygrywając 6:4 i zbliżając się tym samy do rywali.

Ostatni ligowy mecz graliśmy z UKS Grot Michał Werbkowice. Podobnie i to spotkanie wygrywamy 6:4 nie notując porażki w drugiej rundzie. Bardzo dobra gra pozwoliła nam na awans z 6 na 4 miejsce, gdzie odrobiliśmy do rywali aż 8 punktów. Był to fantastyczny wynik biorąc pod uwagę naszą sytuację po pierwszej rundzie.

Wielka szkoda, że forma naszych zawodników nie była najwyższa od początku sezonu. Zdecydowanie moglibyśmy walczyć wtedy o jak najwyższe cele. Wierzymy, że kolejny sezon zaczniemy lepiej i włączymy się do walki przynajmniej o pierwszą trójkę.

Aktualnie do rozegrania naszym zawodnikom zostało jeszcze kilka turniejów, o których oczywiście poinformujemy w naszym serwisie. Cały sezon naszych zawodników w rozgrywkach ligowych można prześledzić w zakładce rozgrywki 2.liga.

Wyświetlony 202 razy
fb large
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Sierpień   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
UPKS - 13/08/2019 - 07:29

Zakładka jest już dostępna TRANSFERY ;)

UPKS - 13/08/2019 - 06:13

Trochę krucho z czasem. Ale postaram się dodać. Jak będzie ktoś miał info to może podesłać tu na czacie lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do UPKS - 12/08/2019 - 18:21

będzie zakładka transfery na ten sezon?

W temacie - 12/08/2019 - 14:52

Tylko jedna osoba z STS-u przechodzi do Woli Sernickiej.

a - 11/08/2019 - 14:48

Paweł Widyński zostaje w Ogniwie

ja - 09/08/2019 - 16:33

wiem tyle, że Czarek Domagalski ma iść do Bełżyc, słyszałem też o przejściu Pawła Widyńskiego do Lubartowa, i jeszcze ponoć Wola sernicka ma brać chyba ze 2 osoby z STS Lubartowa do 3 ligi. Tak poza tym, więcej nie kojarzę na ten moment.

ABC - 02/08/2019 - 10:46

w II lidze Niedrzwica miała się wycofać. Co do reszty nie wiem nic. Są już składy I lig. Radek Chrześcian poszedł do Zamościa, a Łukasz Jarocki z Zamościa do Radomia. Może więcej info na temat transferów ktoś ma?

ktos - 02/08/2019 - 07:19

Co do now. sezonu, to ciekawe, czy (i ile jak coś) będzie nowych teamów. Wcześniej słyszałem o możliwości gry Bełżyc (rezerw albo odrębnego), także mogą zgłosić. Pewien "zapaleniec" z P-aw chciał też zgłosić klub, ale podejrzewam że temat jest już nieaktualny w jego przypadku. Zobaczymy już niedługo. A komuś coś wiadomo nt ewent. innych nowych? ...

baby - 15/07/2019 - 21:26

Szczera prawda. Co do pochodzenia to nie mam pojęcia skąd i kto wpadł na taki "genialny" pomysł. Za rok mają być opiekacze do lodów :D

do xyz - 14/07/2019 - 21:00

pyt.: serio z tym współzawodnictwem, jak napisałeś, czy ktoś tu sobie po prostu zwykłe "jaja" robi?! Jeśli to faktycznie prawda co do tych "fantów", to ja nie mam więcej pytań i pozostawiam bez komentarza...

??? - 11/07/2019 - 12:50

A może ktoś chce zamaskować brzydkie zapachy?

abc - 11/07/2019 - 07:52

Może ktoś z "Zarządu" ma dobry dostęp do takich fantów :D

xyz - 10/07/2019 - 20:38

Odnośnie Walnego Zebrania to słyszałem, że zamiast pucharów za współzawodnictwo były kosmetyki, perfumy itp. Osobiście uważam to za totalny OBCIACH ze strony Zarządu. Proszę o opinię w tej sprawie.

aaa - 09/07/2019 - 07:59

Najlepiej poinformowani pewnie będą Ci, którzy byli na zebraniu. Z opisu przebiegu spotkania nic takiego niestety nie widać.

g.r. - 08/07/2019 - 21:33

Odn. Walnego pyt.: czyli dalej nic nie wiadomo odn. ewent. zmian dot. rozgr. druż. na nowy sezon (chodziło ponoć o np. 2 gr. 3 ligi kosztem jednej 4 ligi) ? Bo gdzieś wcześniej tak słyszałem. Jeśli ktoś ma pewne info, z góry dzięki za odp.

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Anuluj

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com