Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego! Weź udział w Lidze Typerów!
01 / 02

Najnowsze informacje z aren tenisa stołowego!

Czytaj więcej
02 / 02

Weź udział w Lidze Typerów!

Czytaj więcej

Podsumowanie ligowego sezonu 2018/2019!

Napisał 
Dział: Artykuły
wtorek, 30 kwiecień 2019 16:19
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Ranking

             Na czwartym miejscu zakończyła zmagania nasza drużyna w sezonie 2018/2019. Który to już raz z kolei szkoda straconych szans? Bardzo słaba pierwsza runda spowodowała, że czwarte miejsce, które udało nam się zająć było i tak bardzo dużym osiągnięciem.

Sezon rozpoczęliśmy od spotkania z beniaminkiem KS Heksa Niedrzwica Duża. Nie był to dobry początek – ulegliśmy 4:6 i sezon nie zaczął się dla nas najlepiej. Dosyć późno przystąpiliśmy do przygotowań, co miało swoje skutki w dalszej części sezonu.

W drugim spotkaniu mierzyliśmy się ponownie z beniaminkiem, tym razem na własnym terenie podejmowaliśmy KSGCH Kłos Chełm. Tym razem zagraliśmy na miarę swoich możliwości i zapisaliśmy na swoim koncie pierwsze ligowe zwycięstwo.

Kolejne spotkanie i drugi mecz z ekipą z Chełma. Szczęście w trzeciej kolejce nie było po naszej stronie. Przegraliśmy 4:6, gdzie trzy spotkania powinniśmy wygrać. Nie wykorzystaliśmy swoich szans i to gospodarze zgarnęli całą pulę.

W czwartej kolejce powtórka z rozrywki. Przegrywamy 4:6 z ATS Lublin, ponownie ponad połowa spotkań kończy się w pięciu setach, gdzie praktycznie wszystkie na korzyść rywali. Również i tym razem nie zdołaliśmy zdobyć chociaż jednego punktu.

Przełamanie, przynajmniej chwilowe nastąpiło w kolejnym spotkaniu, gdzie rywalizowaliśmy z drugą drużyną Sygnału Lublin. Wygrywamy to spotkanie pewnie – 8:2. Zapisując tym samym kolejne ważne punkty w ligowej tabeli.

To, co wydarzyło się w szóstej kolejce nie powinno mieć miejsca. Do meczu we Włodawie przystąpiliśmy bardzo mocno osłabieni. Gospodarze wygrali spotkanie 6:4. Jak się później okazało te dwa punkty pozwoliły ekipie p.Bożeny Hamziuk na utrzymanie się w lidze.

Kolejny mecz w Werbkowicach również do zapomnienia, kompletnie bez walki i z przygodami po drodze przegrywamy 1:9, notując kolejną porażkę.

Przerwa świąteczna sprawiła, że przemyśleliśmy kilka spraw i przystąpiliśmy zmotywowani do walki w kolejnych meczach. W pierwszym spotkaniu po nowym orku odnosimy pewne zwycięstwo 9:1 nad drużyną UKS Wola Osowińska. Były to bardzo ważne punkty w kontekście walki o awans do pierwsze szóstki.

W kolejnym spotkaniu, ponownie nie gramy na miarę swoich możliwości oraz w okrojonym składzie, co skutkuje jedynie remisem z LUKS Kłos Wola Skromowska. Na własne życzenie bardzo mocno skomplikowaliśmy sobie sytuacje w ligowej tabeli.

Mecz z Lubartowem był z góry liczony jako porażka. Brak Marcina Kaznowskiego tylko to potwierdził. Przegraliśmy 1:9 i praktycznie pogodziliśmy się z tym, że awans do górnej części tabeli staje się co raz bardziej odległy.

Los chciał, że rywale również nie zwyciężali i w ostatnim mecz z KS Sygnał I Lublin graliśmy o wszystko. Wygraliśmy to spotkanie 6:4 i zapewniliśmy sobie rzutem na taśmę awans do pierwsze szóstki.

W drugiej rundzie oglądaliśmy kompletnie odmienną naszą drużynę. Do pierwszego rywala traciliśmy aż 7 punktów. Rundę rewanżową zaczęliśmy od spotkania z liderem z Lubartowa. Nasza drużyna zagrała w końcu na swoim poziomie. Niewiele brakowało, a rywale zanotowaliby pierwszą porażkę w sezonie. Spotkanie to zremisowaliśmy 5:5. Była to zapowiedź tylko lepszej gry.

W drugim meczu rundy rewanżowej zrewanżowaliśmy się ekipie z Niedrzwicy Dużej pokonując ich 7:3.

Podobny przebieg miało spotkanie z ATS Lublin. Wzięliśmy rewanż za pierwszą rundę i pokonaliśmy rywala w takim samym stosunku jak wcześniej z Niedrzwicą – 7:3 i notujemy kolejny komplet punktów.

W przedostatnim spotkaniu pierwszej rundy graliśmy kolejne spotkanie na własnym terenie. Tym razem na rozkład wzięliśmy KS Ogniwo Chełm wygrywając 6:4 i zbliżając się tym samy do rywali.

Ostatni ligowy mecz graliśmy z UKS Grot Michał Werbkowice. Podobnie i to spotkanie wygrywamy 6:4 nie notując porażki w drugiej rundzie. Bardzo dobra gra pozwoliła nam na awans z 6 na 4 miejsce, gdzie odrobiliśmy do rywali aż 8 punktów. Był to fantastyczny wynik biorąc pod uwagę naszą sytuację po pierwszej rundzie.

Wielka szkoda, że forma naszych zawodników nie była najwyższa od początku sezonu. Zdecydowanie moglibyśmy walczyć wtedy o jak najwyższe cele. Wierzymy, że kolejny sezon zaczniemy lepiej i włączymy się do walki przynajmniej o pierwszą trójkę.

Aktualnie do rozegrania naszym zawodnikom zostało jeszcze kilka turniejów, o których oczywiście poinformujemy w naszym serwisie. Cały sezon naszych zawodników w rozgrywkach ligowych można prześledzić w zakładce rozgrywki 2.liga.

Wyświetlony 71 razy
fb large
 
Search - HWD Media
Search - Remove Shortcode
Search - K2 Improved Search Plugin by Offlajn
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Artykuły
Maj   2019
Pn Wt Śr Czw Pt Sob Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
UPKS - 20/05/2019 - 09:23

Wyniki są już u nas: WYNIKI

b.p. - 19/05/2019 - 23:15

A jak tam dzis. turniej w Białej P. przebiegał, dużo osób ogółem i jakie czołówki kat. ? Dzięki za odp jbc :D

Jozek - 14/05/2019 - 21:17

Lewart 7:3 Dojlidy, przegrywamy dwumecz 3 setami. Dziękujemy wszystkim za gorący doping ;]

Jozek - 12/05/2019 - 01:56

Dojlidy 7:3 Lewart. Rewanż w ten wtorek o godz. 18:00. Zapraszamy na gorący doping do pawilonu :)

Marian W. - 11/05/2019 - 18:58

Info u mnie na FB oraz na stronie gazety.9.30 Szk. Podst.(dziewcz.i chłopcy)9.30 Gimn.i Sred.(mężcz.)11.00 Open kobiet i mężcz.Zapisy do pół godz. przed rozpoczęciem kat.System: do 2.przegr.z lewej o 3.

Marian W. - 11/05/2019 - 18:54

Turniej o Puchar Słowa Podlasia odbędzie się 19 maja br.w B.P. Zapraszam w imieniu Redakcji Gazety.

biała p. - 11/05/2019 - 17:46

Mam pyt., podobno za tydzień (18/19.05.) w Białej P. jest turniej tenisa organizowany przez jakąś lokalną gazetę czy coś. Słyszałem wczoraj. Był tam ktoś kiedy i może orientuje się, kiedy dokł. ten turniej, od której i jakie kat. ? Dzienks za info :D

Jozek - 10/05/2019 - 18:27

My gramy najpierw o możliwość grania baraży. Jutro mecz wyjazdowy z Dojlidami i rewanż we wtorek u nas bodajże o 18:00. Jeśli wygramy, to w nastepną sobotę z Ostródą oficjalne baraże o 1ligę.

UPKS - 10/05/2019 - 10:03

Najlepsze informacje będą chyba u źródła. Trzeba pytać Józka :D

baraże - 09/05/2019 - 22:12

Orientuje się ktoś może, kiedy tak mniej więcej mają być grane te baraże o II ligę m.? Przypuszczam, że zapewne około początku czerwca, ale może wiadomo komuś lepiej ? Dzięki za info w razie.

LZS - 26/04/2019 - 06:08

W niedziele turniej Grand Prix LZS w Woli Osowińskiej

tb - 19/04/2019 - 15:34

3 maja odbędą się Otwarte Mistrzostwa Kurowa w tenisie stoł. o Puchar Wójta Gm. Kurów. Początek - g. 10. 2 kat.: debel i open. Szczeg. zapewne niebawem na str. Topspinu. Przy okazji życzę Wesołych Świąt dla wszystkich!!! :D

RT - 13/04/2019 - 22:04

Właśnie miałem pytać na shoucie o dzis. Mistrz. Puław, ale widzę pojawił się art. Dziś widzę obsada konkretna, ponoć osób dużo było ogółem. Ja wpadam jutro, dziś niestety nie mogłem, pozdrawiam i do zobaczenia!

Wynik - 06/04/2019 - 10:39

Nie dziwi chyba nikogo wynik. ;)

p.r. - 06/04/2019 - 10:30

Tak czułem, że przy wtork. wyniku, obie mogą mieć remis i się nie myliłem... Bo ponoć taki wynik dawał obu utrzymanie. Ktoś musiał skończyć na 11-ym...

Zaloguj się aby dodawać wpisy.

 

Rozgryki 2.liga

Tabela

Terminarz

Statystyki

 

Liga Typerów

Typuj

Regulamin

 

Piłka Nożna

Wybierz...

 

Konkursy

Wybierz...

 

 Odzież i gadżety

Czapki 

Szaliki

Vlepki

 

Dokumenty

Wykaz dokumentów 

 

Śledź nas

Masz pytanie?

Adres: ul. Zielona 1, 08-500 Leopoldów

Tel: 602 416 945; 602 796 401

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: http://www.blekitni.com

Serwis blekitni.com